Uitslagen Zwemloop 2012

Kort

Naam Geslacht Zwemtijd Eindtijd
Vincent Broekkamp M 0:08:27 0:30:37
Sander Palm M 0:06:56 0:31:32
Herve Brittmann M 0:09:12 0:34:53
Rob Koning M 0:12:05 0:35:32
Jean-Paul Jansen M 0:08:23 0:36:35
Dennis Slinger M 0:08:39 0:37:31
Jan Slor M 0:13:20 0:37:57
Rob Arbeider M 0:09:15 0:38:09
Floris Bosch M 0:08:42 0:38:54
Richard Havenaar M 0:13:08 0:39:31
Mark Slor M 0:09:00 DSQ
Nick Tol M 0:09:52 DSQ
Jean Diop M 0:13:43 DSQ
Kristel Bosch V 0:07:33 0:34:14
Marieke Kruitwagen V 0:11:28 0:36:03
Nelly Kies V 0:10:45 0:37:17
Tineke van Diggelen V 0:09:35 0:38:58
Karlijn van der Burg V 0:08:33 0:42:17
Karen Kraak V 0:12:08 0:43:09
Christel de Rooij V 0:12:01 0:45:48
Eva junior 0:05:21 0:17:04
Jimmy Dean junior 0:03:25

Lang

Naam Geslacht Zwemtijd Eindtijd
Niels Persoon M 0:13:54 0:52:13
Marten Mosch M 0:13:58 0:52:47
Bas de Bruin M 0:13:57 0:53:49
Eddy Van Leeuwen M 0:16:56 0:55:18
Hjalmar van Woersem M 0:14:58 0:58:13
Marcel Groot M 0:13:15 0:58:44
Bart Kroes M 0:15:03 0:59:09
Sjaak Mettes M 0:19:07 0:59:50
Paolo Polla M 0:17:21 1:00:23
Michael Dirkzwager M 0:14:58 1:00:52
Hans Boven M 0:19:40 1:03:06
Casper Koopmans M 0:16:34 1:03:28
Florian Tanase M 0:19:04 1:03:52
Edwin Oosterhoorn M 0:17:15 1:06:20
Eero van Woersem M 0:17:13 1:07:25
Dirk Hakvoort M 0:21:05 1:09:12
Henk van der Meiden M 0:22:35 1:09:24
Cor Edam M 0:19:45 1:09:58
John Stevens M 0:15:04 1:10:11
Koen van der Woude M 0:18:06 1:11:10
René Kroese M 0:20:29 1:13:24
Ronald Oosterhoorn M 0:20:05 1:17:35
Klaas Dekker M 0:23:40 DNF
Ed Hillenaar M DNS
Wouter Weijand M DNS DNS
Hoekstra Hoekstra M DNS DNS
Martine Arbeider V 0:19:35 1:07:46
Gerda Holla V 0:16:57 1:10:40
Greet Dekker V 0:21:36 1:12:31
Jessica Bustos-Soza V 0:24:15 1:14:16
Nel Schoehuijs V 0:20:31 1:17:09
Mieke Collister V 0:21:19 1:19:39
Maud Droogh V 0:21:37 1:23:29
Lindsey Beekman V 0:24:31 1:23:29

Uitslag Zwemloop 2011

Kort

Voornaam Achternaam Zwemtijd Eindtijd
Niels van Baar 0:06:40 0:25:20 1e heer
Hjalmar van Woersem 0:07:24 0:28:19 2e heer
Remy Kusters 0:08:40 0:29:48 3e heer
Mark Schram 0:07:07 0:30:19
Vincent Broekkamp 0:08:38 0:30:58
Suzanne Erdbrink 0:07:00 0:31:44 1e dame
Eero van Woersem 0:07:48 0:32:51
Ruben Nagel 0:09:18 0:33:34
Jeffrey De Deijn 0:12:42 0:34:08
Wessel Mosch 0:08:29 0:35:08
Nelly Kies 0:09:43 0:37:03 2e dame
Esther Zwaan 0:08:30 0:37:14 3e dame
Gijs Verkleij 0:13:28 0:39:07
Suzan van Eck 0:10:30 0:39:29
Gitta Buskermolen 0:07:51 0:39:30
Dennis Hoogland 0:08:25 0:41:05
Pim Verkleij 0:13:15 0:42:45
Sonny Kensenhuis 0:16:05 0:44:14
Christel de Rooij 0:12:54 0:44:49
Karen Kraak 0:12:56 0:44:49
Nadia Meijer 0:12:54 0:44:49
Danny Chedi 0:12:46 0:45:00
Christiaan de Jong 0:13:00 0:45:16
Stefan Voogd 0:12:36 0:46:00
Job Dijt 0:13:12 0:46:03
Nadine Meulenberg 0:12:53 0:53:16
Melissa Heiloo DNS
Daniel Rijken DNS
Miguel van der Wolf DNS

Lang

Voornaam Achternaam zwemtijd Eindtijd
Rinse van de Ouweelen 0:13:56 0:52:03 1e heer
Marten Mosch 0:14:26 0:52:43 2e heer
Niels Persoon 0:14:30 0:53:10 3e heer
Marco Abbink 0:15:36 0:55:12
Marcel Kies 0:15:32 0:57:48
Marcel Groot 0:13:28 0:58:15
Leon Borst 0:14:28 1:00:07
Bart Kroes 0:15:15 1:00:22
Erik Coevert 0:15:43 1:00:55
Dennis van Beek 0:13:59 1:01:25
Nils Kaan 0:14:30 1:01:55
Joop Schwalbach 0:15:34 1:02:34
Casper Koopmans 0:16:32 1:03:24
Hans Boven 0:19:03 1:04:15
Martine Arbeider 0:19:40 1:06:08 1e dame
Ed Oosterhoorn 0:18:26 1:06:18
Paulo Polla 0:17:58 1:06:41
Henk van der Meiden 0:23:11 1:07:26
Hajo Jonker 0:19:24 1:10:36
Rob Arbeider 0:18:34 1:10:39
Cor Edam 0:18:36 1:11:11
Gerda Holla 0:16:59 1:14:03 2e dame
John Stevens 0:16:12 1:16:48
Ronald Oosterhoorn 0:20:40 1:20:58
Piet Dewaide 0:19:05 1:21:14
Ed Com DNS
Neal Keijzer DNS
Niels Scholtens DNS
Lotte van Meurs DNS

Uitslagen Zwemloop 2010

zwemmen 0,5 lopen 5 km

Plaats zwemtijd Eindtijd Achternaam Voornaam Geslacht
1e 0:07:35 0:30:19 Muller Joost m
2e 0:08:48 0:31:02 Broekkamp Vincent m
3e 0:09:34 0:32:12 Boven Hans m
4e 0:07:20 0:33:02 Bergman Paul m
5e 0:09:54 0:37:19 Edam Cor m
6e 0:10:33 0:40:42 Siebrand Marc m
7e 0:09:30 0:40:44 Dewaide Piet m
8e 0:15:02 0:41:16 Duuren Guido m

zwemmen 1,0 lopen 10 km

Plaats zwemtijd Eindtijd Achternaam Voornaam Geslacht
1e 0:14:42 0:53:15 Krijnen Maarten m
2e 0:13:50 0:56:20 Nelen Corine v
3e 0:14:40 1:02:17 Kaan Niels m
4e 0:18:01 1:03:59 Boot Ruud m
5e 0:19:42 1:04:02 Jonker Hajo m
6e 0:21:25 1:07:55 Edam Wim m
7e 0:18:50 1:10:54 Arbeider Rob m
8e 0:23:57 1:12:41 vd Meijden Henk m