Tussenstand na clubwedstrijd 4

 

Rank Naam ZL-20/3 ZL-3/4 Zwem Run TT los 2 Totaal
1 Jacques 100 100 60 50     310
2 Nicky 32 45 100 36     213
3 Saskia 45 80 80       205
4 Melanie 24 36 36 60     156
5 Henk Moerdijk 50 60   45     155
6 Bernadette 60     80     140
7 John 40 50   40     130
8 Robert 26 32 50       108
9 Martijn       100     100
10 Helmus 36 45         81
11 Paolo 80           80
12 Sophie     45 29     74
13 Sandra     40 29     69
14 Rob 22   32       54
15 Regina 20 26         46
16 Henk v.d. Meiden 16 29         45
17 Michel 18 24 0       42
18 Martine       32     32
19 Mark 29           29

Uitslag hardloopwedstrijd 21 mei 2019

  Finish Punten
Martijn 20:24 100
Bernadette 21:12 80
Melanie 21:42 60
Jacques 21:45 50
Henk 22:30 45
John 22:57 40
Nicky 23:02 36
Martine 23:44 32
Sandra/Sophie 26:52 29

NTB Zwemloop 2019

 
Mini afstand
       
Plaats Start Nr. Naam voluit Geslacht Zwemtijd Eindtijd
1 90 Emma van Leeuwen V 0:03:17 0:10:48
2 91 Jasmijn van Genderen V 0:03:17 0:10:43
3 93 Liset Holla V 0:04:42 0:12:14
4 92 Jelle Hessing M 0:04:50 0:12:39
 
Korte afstand Dames
       
Plaats Start Nr. Naam voluit Geslacht Zwemtijd Eindtijd
1 39 Kim Groeneveld V 0:06:23 0:28:41
2 43 Lotte Groeneveld V 0:07:48 0:35:22
3 44 Anita Verkerk V 0:07:43 0:35:23
4 85 Malika Koppes V 0:11:53 0:36:00
5 83 Martine Arbeider V 0:10:20 0:36:15
6 40 Laura van der Veen V 0:06:47 0:37:43
7 86 Sandra Kerstens V 0:11:53 0:41:08
8 89 Kitty Baars V 0:14:02 0:45:39
9 81 Lonneke Schipper-Hummelink V 0:09:56 0:47:19
10 87 Jessica Wakker V 0:13:05 0:47:35
11 49 Sophie Koopmans V 0:08:57 DNF
12 78 Sandra van Lieshout V 0:09:04 DNF
 
Korte afstand Heren
       
Plaats Start Nr. Naam voluit Geslacht Zwemtijd Eindtijd
1 46 Huub Loogman M 0:08:25 0:29:33
2 48 Ata Torun M 0:08:57 0:31:05
3 41 Lakerveld M 0:11:39 0:34:23
4 84 Henk van der Meiden M 0:12:12 0:35:52
5 42 Rens van Leeuwen M 0:07:34 0:35:55
6 82 John van Dijk M 0:11:20 0:37:06
7 45 Michel Mulder M 0:08:36 0:39:23
8 88 Enno van Kessel M 0:12:15 0:43:43
9 80 Wim Huijsman M 0:10:11 0:44:06
 
Lange afstand Dames
       
Plaats Start Nr. Naam voluit Geslacht Zwemtijd Eindtijd
1 501 Joyce Caro V 0:13:15 0:52:55
2 512 Saskia Veerman V 0:16:05 0:59:51
3 510 Nicky van Bruggen V 0:16:01 1:06:28
4 518 Emma van Poorten V 0:17:48 1:09:28
5 527 Melanie Stokman V 0:21:43 1:10:54
6 528 Truus Piels V 0:21:34 1:13:16
7 524 Maureen van der Veen V 0:18:44 1:17:26
8 526 Sonja Stengewis V 0:18:47 1:22:29
9 517 Sharon Glorie-DeKlerk V 0:17:50 1:23:08
10 515 Jeanette Ghatas V 0:17:36 1:31:58
 
Langeafstand Heren
       
Plaats Start Nr. Naam voluit Geslacht Zwemtijd Eindtijd
1 503 Johan Postma M 0:14:11 0:52:17
2 504 Paul De Graaf M 0:14:00 0:56:07
3 511 Jacques Tuijp M 0:16:31 0:56:14
4 514 Peter Karregat M 0:17:44 1:01:46
5 519 Paolo La Guardia M 0:18:56 1:02:05
6 520 Onno den Otter M 0:17:43 1:02:25
7 509 Henk Moerdijk M 0:16:27 1:03:20
8 507 Jan Veerman M 0:15:23 1:04:33
9 505 John Stevens M 0:15:21 1:05:30
10 525 M. van Zanten M 0:21:25 1:05:50
11 516 Martin Jonk M 0:17:33 1:06:07
12 523 John Veerman M 0:19:43 1:07:51
13 513 Robert Teunisse M 0:17:45 1:08:32
14 522 Jan Snoek M 0:18:45 1:10:01
15 529 Martijn Stengewis M 0:20:33 1:10:32
16 533 Matthijs Rebel M 0:21:29 1:29:45
17 506 Marcel Caro M 0:15:25 DNF