NTB Zwemloop 2019

 
Mini afstand
       
Plaats Start Nr. Naam voluit Geslacht Zwemtijd Eindtijd
1 90 Emma van Leeuwen V 0:03:17 0:10:48
2 91 Jasmijn van Genderen V 0:03:17 0:10:43
3 93 Liset Holla V 0:04:42 0:12:14
4 92 Jelle Hessing M 0:04:50 0:12:39
 
Korte afstand Dames
       
Plaats Start Nr. Naam voluit Geslacht Zwemtijd Eindtijd
1 39 Kim Groeneveld V 0:06:23 0:28:41
2 43 Lotte Groeneveld V 0:07:48 0:35:22
3 44 Anita Verkerk V 0:07:43 0:35:23
4 85 Malika Koppes V 0:11:53 0:36:00
5 83 Martine Arbeider V 0:10:20 0:36:15
6 40 Laura van der Veen V 0:06:47 0:37:43
7 86 Sandra Kerstens V 0:11:53 0:41:08
8 89 Kitty Baars V 0:14:02 0:45:39
9 81 Lonneke Schipper-Hummelink V 0:09:56 0:47:19
10 87 Jessica Wakker V 0:13:05 0:47:35
11 49 Sophie Koopmans V 0:08:57 DNF
12 78 Sandra van Lieshout V 0:09:04 DNF
 
Korte afstand Heren
       
Plaats Start Nr. Naam voluit Geslacht Zwemtijd Eindtijd
1 46 Huub Loogman M 0:08:25 0:29:33
2 48 Ata Torun M 0:08:57 0:31:05
3 41 Lakerveld M 0:11:39 0:34:23
4 84 Henk van der Meiden M 0:12:12 0:35:52
5 42 Rens van Leeuwen M 0:07:34 0:35:55
6 82 John van Dijk M 0:11:20 0:37:06
7 45 Michel Mulder M 0:08:36 0:39:23
8 88 Enno van Kessel M 0:12:15 0:43:43
9 80 Wim Huijsman M 0:10:11 0:44:06
 
Lange afstand Dames
       
Plaats Start Nr. Naam voluit Geslacht Zwemtijd Eindtijd
1 501 Joyce Caro V 0:13:15 0:52:55
2 512 Saskia Veerman V 0:16:05 0:59:51
3 510 Nicky van Bruggen V 0:16:01 1:06:28
4 518 Emma van Poorten V 0:17:48 1:09:28
5 527 Melanie Stokman V 0:21:43 1:10:54
6 528 Truus Piels V 0:21:34 1:13:16
7 524 Maureen van der Veen V 0:18:44 1:17:26
8 526 Sonja Stengewis V 0:18:47 1:22:29
9 517 Sharon Glorie-DeKlerk V 0:17:50 1:23:08
10 515 Jeanette Ghatas V 0:17:36 1:31:58
 
Langeafstand Heren
       
Plaats Start Nr. Naam voluit Geslacht Zwemtijd Eindtijd
1 503 Johan Postma M 0:14:11 0:52:17
2 504 Paul De Graaf M 0:14:00 0:56:07
3 511 Jacques Tuijp M 0:16:31 0:56:14
4 514 Peter Karregat M 0:17:44 1:01:46
5 519 Paolo La Guardia M 0:18:56 1:02:05
6 520 Onno den Otter M 0:17:43 1:02:25
7 509 Henk Moerdijk M 0:16:27 1:03:20
8 507 Jan Veerman M 0:15:23 1:04:33
9 505 John Stevens M 0:15:21 1:05:30
10 525 M. van Zanten M 0:21:25 1:05:50
11 516 Martin Jonk M 0:17:33 1:06:07
12 523 John Veerman M 0:19:43 1:07:51
13 513 Robert Teunisse M 0:17:45 1:08:32
14 522 Jan Snoek M 0:18:45 1:10:01
15 529 Martijn Stengewis M 0:20:33 1:10:32
16 533 Matthijs Rebel M 0:21:29 1:29:45
17 506 Marcel Caro M 0:15:25 DNF

Uitslag Zwemloop 22 april 2018

Uitslag Zwemloop Purmerend  22-4-2018
Mini 250 m zwemmen- 2,5 km lopen Zwemtijd wissel+ lopen Eindtijd Plek
75 Emma van Leeuwen 03:19 08:08 11:27 1
 

 

Achtste Dames 500 m zwemmen- 4,8 km lopen Zwemtijd wissel+ lopen Eindtijd Plek
73 Rosa de Hoog 07:09 24:52 32:01 1
50 Rachella van Zanen 07:28 26:42 34:10 2
55 Anne Sophie van Rijswijk 11:03 24:04 35:07 3
63 Dorien Kuin 09:19 26:21 35:40 4
66 Martine Arbeider 10:46 26:50 37:35 5
77 Annet Remmerswaal 10:13 27:22 37:36 6
54 Danique Plasmeijer 11:11 27:12 38:23 7
64 Janne Zwemmer 11:28 27:02 38:30 8
57 Anita Verkerk 08:22 31:05 39:27 9
61 Sosha Zuiderduin 11:33 27:56 39:29 10
58 Rianne Braam-Schram 08:16 32:24 40:40 11
68 Jennifer Helder 12:15 28:26 40:41 12
67 Ingrid de Graaf 12:05 29:33 41:38 13
65 Marinca Dinkla-Visser 12:01 31:18 43:19 14
76 Heidi de Winter 12:14 31:45 43:59 15
56 Sandra van Lieshout 09:38 34:24 44:02 16
62 Heleen Feitsma 11:37 34:47 46:24 17
52 Kimberly van Zwieten 08:58 27:20 DQ 36:18
 

 

Achtste Heren 500 m zwemmen- 4,8 km lopen Zwemtijd wissel+ lopen Eindtijd Plek
72 Mark Schram 07:10 23:13 30:23 1
53 Jelmer Bakering 08:29 23:18 31:47 2
51 Vincent Broekkamp 08:45 24:23 33:08 3
69 Mark Slor 09:03 24:10 33:13 4
59 Ruben van Randeraat 10:56 24:27 35:23 5
74 Jeroen Vleesschouwer 11:40 23:55 35:35 6
60 Mats den Hartog 12:15 25:24 37:39 7
70 Jan Slor 16:57 32:20 49:17 8
 

 

Kwart Dames 1000m zwemmen- 9,6 km lopen Zwemtijd wissel+ lopen Eindtijd Plek
15 Marleen Haakma 17:54 41:34 0:59:28 1
7 Nicky van Bruggen 15:56 49:42 1:05:38 2
33 Regina Homan 23:45 50:59 1:14:44 3
18 Doortje Segers 22:30 56:23 1:18:53 4
20 Chantal Korteweg 22:39 57:16 1:19:55 5
28 Bianca Mens 19:54 1:01:05 1:20:59 6
27 Melanie Stokman 25:20 57:47 1:23:07 7
24 Karin Appelman 19:34 1:05:22 1:24:56 8
 

 

Kwart Heren 1000m zwemmen- 9,6 km lopen Zwemtijd wissel+ lopen Eindtijd Plek
3 Jeffrey van der Park 14:10 37:20 0:51:30 1
4 Johan Postma 14:26 38:40 0:53:06 2
1 Rinse van de Ouweelen 14:16 41:28 0:55:44 3
14 Michael Rippens 17:50 41:19 0:59:09 4
25 Paolo la Guardia 19:38 41:56 1:01:34 5
5 Paul de Graaf 14:05 49:29 1:03:34 6
10 Henk Moerdijk 16:46 46:58 1:03:44 7
26 Alexander Hoffman 20:58 42:55 1:03:53 8
6 John Stevens 14:13 49:48 1:04:01 9
17 Matthijs van Zanten 21:54 42:34 1:04:28 10
12 Daan Blekemolen 16:42 48:05 1:04:47 11
9 Jacques Tuijp 20:26 45:24 1:05:50 12
8 Steffen de Groot 16:03 50:44 1:06:47 13
2 Xander Pul 13:54 53:30 1:07:24 14
34 Farzad Haghighat 17:53 50:14 1:08:07 15
21 Richard Hulsebos 20:10 50:54 1:11:04 16
32 Ben de Winter 20:06 51:22 1:11:28 17
11 Ronald de Jong 16:59 55:16 1:12:15 18
23 Niels Oosterbaan 21:20 52:09 1:13:29 19
16 Wim Huijsman 18:37 03:11 1:21:48 20
29 Dick Commandeur 27:15 03:43 1:30:58 21
35 Matthijs Rebel 23:40 10:49 1:34:29 22
13 Robbert Teunisse 16:54 DNF