Uitslagen Zwemloop 2017

Afstand Ranking START NUMMER NAAM Zwemmen Wissel & Lopen Eindtijd
Lang 1 3 Gert Brinkman 0:14:38 0:35:37 0:50:15
Lang 2 4 Michael Krijnen 0:13:49 0:36:49 0:50:38
Lang 3 9 Johan Postma 0:14:36 0:37:16 0:51:52
Lang 4 11 Ruud Kuipers 0:16:12 0:38:56 0:55:08
Lang 5 12 Mark Lodewijks 0:16:07 0:41:17 0:57:24
Lang 6 5 Paul Lebouille 0:14:57 0:42:43 0:57:40
Lang 7 2 Daniëlle Vermeulen 0:13:46 0:44:06 0:57:52
Lang 8 10 Cees Frikkee 0:16:05 0:43:01 0:59:06
Lang 9 1 Brenda Zwarthoed 0:12:31 0:47:48 1:00:19
Lang 10 14 Saskia Veerman 0:16:49 0:43:57 1:00:46
Lang 11 7 Xander Pul 0:14:32 0:47:26 1:01:58
Lang 12 19 Henk Moerdijk 0:17:59 0:46:36 1:04:35
Lang 13 6 JohnStevens 0:14:53 0:49:47 1:04:40
Lang 14 20 Robert Teunisse 0:18:06 0:49:22 1:07:28
Lang 15 17 Peter Weijers 0:16:52 0:51:07 1:07:59
Lang 16 22 Rob Wassink 0:21:57 0:46:17 1:08:14
Lang 17 21 Jeannette Lebouille 0:18:18 0:50:23 1:08:41
Lang 18 13 Nicky van Bruggen 0:16:10 0:53:13 1:09:23
Lang 19 31 Willy Risseldode 0:22:15 0:47:31 1:09:46
Lang 20 26 Patrick Oxsener 0:21:24 0:48:31 1:09:55
Lang 21 30 Niels Oosterbaan 0:20:23 0:50:08 1:10:31
Lang 22 18 Ronald de Jong 0:18:02 0:52:43 1:10:45
Lang 23 24 Henk van der Meijden 0:24:15 0:48:00 1:12:15
Lang 24 28 Regina Homan 0:23:31 0:49:34 1:13:05
Lang 25 27 Richard Hulsebos 0:20:00 0:54:33 1:14:33
Lang 26 29 Winco Rebergen 0:20:55 0:53:55 1:14:50
Lang 27 23 Pascal Bruin 0:21:27 0:56:21 1:17:48
Lang 28 25 Ruud Winter 0:21:32 0:56:25 1:17:57
Lang 29 32 Wim Huijsman 0:18:36 1:00:46 1:19:22
Lang 16 Patrick de Bock 0:16:54 DNF DNF

 

Afstand Ranking START NUMMER NAAM Zwemmen Wissel & Lopen Eindtijd
Duo 1 91 Kimberley van Zwieten 0:18:41 0:52:12 1:10:53
Duo 2 90 Emma van Poorten 0:18:02 1:02:03 1:20:05
Duo 92 Piet Dewaide 0:18:43 DNF DNF

 

Afstand Ranking START NUMMER NAAM Zwemmen Wissel & Lopen Eindtijd
8 MINI 1 97 Selina Franken 0:04:21 0:10:41 0:15:02
8 MINI 2 96 Jullian Broodman 0:04:31 0:13:18 0:17:49
8 MINI 3 95 Tineke van Diggelen 0:04:51 0:13:37 0:18:28

 

Afstand Ranking START NUMMER NAAM Zwemmen Wissel & Lopen Eindtijd
Kort 1 240 Rens van Beek 0:06:17 0:20:51 0:27:08
Kort 2 259 Marco Rol 0:09:11 0:21:32 0:30:43
Kort 3 243 Vincent Broekkamp 0:08:49 0:22:17 0:31:06
Kort 4 248 Mark Slor 0:09:02 0:22:19 0:31:21
Kort 5 241 Duco Endeman 0:07:57 0:24:21 0:32:18
Kort 6 242 Dagmar Krijnen-van Dijk 0:08:00 0:24:25 0:32:25
Kort 7 247 Ewout Witte 0:10:44 0:22:45 0:33:29
Kort 8 245 Monique La Blansch-Pauw 0:09:01 0:24:45 0:33:46
Kort 9 246 Martine Arbeider 0:10:15 0:26:35 0:36:50
Kort 10 253 Candice Oostland 0:10:42 0:26:37 0:37:19
Kort 11 252 Bernadette van Beusekom 0:11:30 0:29:19 0:40:49
Kort 12 254 Ingrid de Graaf 0:12:09 0:29:59 0:42:08
Kort 13 255 Mandy de Graaf 0:12:07 0:30:12 0:42:19
Kort 14 249 Marinca Dinkla 0:11:52 0:30:54 0:42:46
Kort 15 251 Marije v.d. Zee 0:11:36 0:31:10 0:42:46
Kort 16 257 Jan Dirks 0:13:56 0:30:20 0:44:16
Kort 17 250 Heleen Feitsma 0:11:42 0:35:00 0:46:42
Kort 18 256 Annemarie Otto 0:14:35 0:37:29 0:52:04

Uitslag Rabobank zwemloop 2016

KWART AFSTAND
Plaats Naam Zwemmen Finish
1 Rinse van de Ouweelen 0:14:15 0:54:25 Heren 1e
2 Ruud Kuipers 0:16:29 0:55:27 Heren 2e
3 Mark Lodewijks 0:15:49 0:57:02 Heren 3e
4 Xander Pul/
Thomas Schreuder
0:13:39 1:00:18 DUO
5 Brenda Zwarthoed 0:12:34 1:00:31 Dames 1e
6 Marco Rol 0:19:24 1:01:04
7 Mike Thijssing 0:18:28 1:02:18
8 Willem de Vries 0:18:27 1:03:35
9 Henk Moerdijk 0:18:23 1:06:04
10 Peter Weijers 0:16:28 1:06:14
11 Leon Borst 0:15:32 1:06:38
12 Nicky van Bruggen 0:15:49 1:06:51 Dames 2e
13 Henk v.d. Meiden ? 1:07:19
14 Michel Mulder 0:16:33 1:08:49
15 Erik Tump 0:16:35 1:10:38
16 Wesley van Walstijn 0:22:55 1:12:17
17 Maureen v.d. Veen 0:16:48 1:13:12 Dames 3e
18 Femke Tump 0:17:22 1:16:56
Wim Huijsman 0:07:57 DNF (0:56:50)
SPRINT AFSTAND
Plaats Naam Zwemmen Finish
1 Arnold Brinkman 0:07:32 0:28:50 Heren 1e
2 Alex van Waveren 0:06:45 0:29:52 Heren 2e
3 Maeik Slor 0:08:16 0:30:15 Heren 3e
4 Vincent Broekkamp 0:08:28 0:30:50
5 Kim Groeneveld 0:06:39 0:32:25 Dames 1e
6 Monique Le Blansch 0:09:10 0:32:28 Dames 2e
7 Nadia Meijer 0:10:04 0:32:44 Dames 3e
8 Vincent van Dijk 0:07:57 0:33:25
9 Jan van Dijk 0:07:53 0:33:27
10 Ronald Oosterhoorn 0:08:33 0:33:44
11 Rens Veerman 0:09:15 0:34:23
12 Eline Mast 0:10:02 0:35:11
13 Benthe Mast 0:07:44 0:35:11
14 Emma van Poorten 0:11:33 0:37:42
15 Rob van Kerkwijk 0:11:31 0:38:27
16 Nick Zonneveld 0:12:04 0:38:31
17 Danny Schooneveld 0:09:49 0:38:35
18 Truus Piels 0:11:17 0:39:04
19 Kelvin van Lieshout 0:08:19 0:39:14
20 Bernadette van Beusekom 0:09:51 0:39:48
21 Sophie Koopmans 0:08:29 0:41:45
22 Afra Sier 0:12:25 0:42:22
23 Ingrid de Graaf 0:09:36 0:43:25
24 Lisette Hoogendoorn
Monique Tessel
0:09:39 0:43:34
25 Annelies Hoonakker 0:11:20 0:43:53
26 Kimberley van Zwieten 0:09:49 0:43:54
27 Marinca Dinkla 0:09:28 0:44:18
28 Heleen Feitsma 0:12:03 0:45:47
29 Tom Tol 0:14:23 0:48:28
30 Jan Tol 0:16:15 0:48:28

Uitslagen Zwemloop 2013

Plaats startnummer Naam zwemtijd eindtijd
MINI
1 93 Hoff 0:04:43 0:17:25 1e plaats
2 91 Duijse 0:04:18 0:17:33 2e plaats
3 96 Leeuwen 0:04:29 0:18:34 3e plaats
4 92 Feenstra 0:06:32 0:19:52
5 95 Kies 0:06:28 0:20:13
6 97 Schurink 0:06:10 0:22:33
KORT
1 55 M. Hoff 0:07:06 0:27:23 1e plaats heren
2 62 Palm 0:06:55 0:29:06 2e plaats heren
3 65 Slor 0:08:50 0:30:20 3e plaats heren
4 52 Broekkamp 0:08:47 0:30:56
5 56 Hofmans 0:08:45 0:31:08 1e plaats dames
6 66 Uiterwaal 0:10:27 0:34:26 2e plaats dames
7 68 Velden 0:07:48 0:34:35
8 64 Schaap 0:10:07 0:34:52
9 57 Klaassen 0:10:03 0:35:53 3e plaats dames
10 70 Witkamp 0:09:18 0:37:03
11 63 Révész 0:09:13 0:38:37
12 53 Van Diggelen 0:09:22 0:38:59
13 60 Kuntz 0:09:59 0:39:08
14 51 Blom 0:11:43 0:40:41
15 59 Kraak 0:12:07 0:41:09
16 54 Egas 0:12:21 0:41:36
17 61 Man 0:11:05 0:45:33
LANG
1 27 M.Krijnen 0:13:48 0:51:00 1e plaats heren
2 21 Schaaper 0:13:45 0:52:11 2e plaats heren
3 19 Mosch 0:13:55 0:53:35 3e plaats heren
4 16 Leeuwen 0:16:48 0:54:33
5 13 Klaver 0:13:52 0:56:29
6 14 Koopmans 0:16:16 1:00:22
7 6 Egmond 0:17:20 1:00:30
8 24 Verstegen 0:17:44 1:01:44 1e plaats dames
9 4 Coevert 0:16:13 1:02:14
10 18 Mettes 0:20:51 1:02:43
11 25 De Vries 0:17:52 1:03:31
12 28 D. Krijnen 0:16:48 1:03:58 2e plaats dames
13 11 De Jong 0:16:50 1:04:55
14 15 Le Blanch-Paauw 0:18:07 1:04:58 3e plaats dames
15 2 De Groot 0:20:31 1:07:26
16 3 Bok 0:16:10 1:09:03
17 12 N. Kies 0:18:08 1:10:01
18 8 Hakvoort 0:21:48 1:10:13
19 23 Stellingwerf- Kisten 0:16:09 1:10:51
20 17 Meiden 0:24:50 1:11:07
21 20 Rademaker 0:18:06 1:15:35
22 9 Havenaar 0:23:02 1:16:49
23 5 Dewaide 0:17:57 1:17:31
24 22 Schoehuis 0:20:56 1:18:58